بهترین و ارزان ترین کابینت ساز تهران

کابینت ساز تهران
کابینت آشپزخانه با کیفیت قیمت مناسب

بهترین و ارزان ترین کابینت ساز تهران

بسیاری از شما دوستان و کاربران گرامی، به دنبال کابینت ساز در تهران هستید که هم بهترین و با کیفیت ترین خدمات ممکن را ارائه نماید و هم به لحاظ قیمت ارزان ترین کابینت ممکن را در اختیارشما قرار دهد.

البته به طور حتم نمی توان توقع داشت هم با کیفیت ترین کابینت ممکن را خریداری نمود و هم ارزان ترین کابینت! بلکه می توان توقع داشت که کابینت با کیفیت مناسب و قیمت مناسب را خریداری نمود. چرا که هر چیزی به غیر از این نمی تواند صحت داشته باشد.

کابینت ساز تهران
کابینت آشپزخانه با کیفیت قیمت مناسب

شرکت کابینت آبان خدمات طراحی و ساخت کابینت را در شهر تهران انجام می دهد. بنابراین اگر به دنبال کابینت ساز تهران هستید، می توانید از خدمات شرکت آبان استفاده نمایید.

اگر بخواهیم واقعیت را به شما بگوییم باید این طور بگوییم که ما نمی توانیم ادعا کنیم که بهترین کابینت ساز در شهر تهران هستیم، اما می توانیم با قطعیت به شما بگوییم تمام تلاش ما بر این مبناست که کار خود را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهیم و خدمات مناسبی را به شما ارائه نماییم.

به طور حتم هیچ کس نمی تواند ادعا کند که بهترین کابینت ساز است! چرا که چنین ادعایی به سادگی نمی تواند صحت داشته باشد! تنها می توان بر روی ارتقای کیفیت کار بر مبنای تجربه تمرکز نمود. اگر کسی پیدا می شود که خود را بهترین کابینت ساز تهران می داند، به سادگی می توان فهمید که این شخص یا شرکت ادعای صحیحی ندارد و بر این اسا س قابل اعتماد نخواهد بود!

از این موضوع که بگذریم در ادامه قصد داریم به بررسی خدماتی که شرکت کابینت آبان ارائه می نماید، بپردازیم. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •  طراحی کابینت آشپزخانه
  • ساخت کابینت آشپزخانه
  • نصب و خدمات پس از فروش و نصب
  • ساخت انواع کارهای چوبی شامل کمد، فایل، قفسه و …
کابینت ساز تهران
کابینت آشپزخانه با کیفیت قیمت مناسب

همانطور که می دانید کابینت دارای انواع مختلفی است و تنوع خوبی دارد. شما در ادامه می توانید انواع کابینت آشپزخانه را مشاهده نمایید:

برای اینکه با هر کدام از این کابینت ها آشنا شوید، کافی است بر روی نام کابینت کلیک نمایید تا به صفحه مربوط به معرفی آن هدایت شوید. برای سفارش ساخت هر کدام از این کابینت ها، می توانید با شرکت کابینت آبان در تماس باشید:

۰۹۱۲۸۸۶۶۷۸۰

۰۹۱۲۴۶۳۰۳۶۵

کابینت های معرفی شده در بالا، دارای کیفیت ها و قیمت های مختلفی هستند. در لیست زیر کابینت های آشپزخانه بر اساس کیفیت و قیمت لیست شده اند. لازم است بدانید که تقریبا مغز تمامی این کابینت ها از جنس ام دی اف است. تفاوت عمده کابینت ها در روکش مورد استفاده است. البته کابینت ممبران دارای تنوع طرح و نقش نیز می باشد. (منظور از متر طول، متر طول کابینت زمینی و هوایی با ابعاد و طرح استاندارد می باشد.)

  • کابینت آشپزخانه ممبران : از متر طول ۱.۳۰۰ تا ۱.۹۰۰ میلیون تومان.
  • کابینت آشپزخانه هایگلاس : از مترطول ۱.۲۵۰ تا ۱.۸۰۰ میلیون تومان.
  • کابینت آشپزخانه روکش پی وی سی : از متر طول ۱.۲۰۰ تا ۱.۶۰۰ میلیون تومان
  • کابینت آشپزخانه روکش چوب طبیعی : از مترطول ۱.۲۰۰ تا ۱.۶۰۰ میلیون تومان
  • کابینت ام دی اف ساده : از مترطول ۱.۰۰۰ تا ۱.۳۰۰ میلیون تومان

خرید کابینت مناسب بر اساس هزینه

هر کسی با توجه به بودجه و سلیقه خود نسبت به انتخاب کابینت آشپزخانه اش اقدام می نماید. اگر به کابینت کلاسیک و خانه ای لوکس و کلاسیک علاقه مند باشید، می توانید از کابینت ممبران استفاده نمایید که هم بسیار زیباست و هم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

کابینت ساز تهران
کابینت آشپزخانه با کیفیت قیمت مناسب

اگر به کابینت لوکس اما به سبک مدرن علاقه مند هستید می توانید از کابینت هایگلاس استفاده کنید. این کابینت ها ظاهری درخشنده با حالت شیشه ای دارند. انعکاس نور بسیار خوبی دارند و آشپزخانه شما را زیبا و متفاوت خواهند نمود.

کابینت ساز تهران
کابینت آشپزخانه با کیفیت قیمت مناسب

اما اگر به دنبال خرید کابینت ارزان قیمت و یا بعبارت صحیح تر، قیمت مناسب هستید که از کیفیت بالایی برخودار باشد و از طرف دیگر آشپزخانه شما را زیبا نماید، پیشنهاد ما به شما استفاده از کابینت ام دف ساده است. این کابینت نسبت به سایر کابینت ها از قیمت مناسبی برخودار است و همینطور کیفیت قابل قبولی دارد.

کابینت ساز تهران
کابینت آشپزخانه با کیفیت قیمت مناسب

برای آشنایی با انوع کابینت آشپزخانه، می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

کابینت آشپزخانه

اگر در زمینه خرید کابینت آشپزخانه نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاوره دارید و یا در انتخاب نوع کابینت با توجه به بودجه و سلیقه تان مردد هستید، پیشنهاد می کنیم با مشاورین خود در شرکت کابینت آبان در تماس باشید. تماس برای شما هزینه خاصی در بر نخواهد داشت اما مطمئنا می توانید اطلاعات بسیار خوبی را به دست آورد.

 

شرکت کابینت آبان

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>