مدل کابینت آشپزخانه کوچک ال

مدل کابینت آشپزخانه کوچک ال
مدل کابینت آشپزخانه کوچک ال

مدل کابینت آشپزخانه کوچک ال

بسیاری از ما در خانه های مان آشپزخانه ای ال شکل داریم. منظور از ال شکل همانطو که همگی می دانیم، حرف L انگلیسی است. در آشپزخانه های L شکل، مدل های مختلفی از کابینت را می توان اجرا نمود. در این مطلب قصد داریم به همراه شما به بررسی نمونه ها و مدل کابینت آشپزخانه کوچک ال را مورد بررسی قرار دهیم. پس اگر شما هم آشپزخانه منزل تان به شکل ال است به دنبال نمونه ها و مدل های مختلف هستید، دعوت می کنیم با شرکت کابینت آبان همراه باشید.

البته پیش از بررسی این مدل ها، لازم است بدانید که منظور از آشپزخانه ال شکل L این است که چینش کابینت ها به شکل L باشد و نه اینکه پلان آشپزخانه به شکل L باشد. در تمامی طرح هایی که در ادامه مشاهده خواهید نمود، کابینت ها شکل ال خواهند داشت.

برای بزرگنمایی می توانید بر روی هر تصویر کلیک نمایید. پس از بررسی گالری، توضیحاتی در مورد کابینت هایی که به شکل ال هستند ارائه خواهد شد.

کابینت L شکل برای آشپزخانه کوچک

امروزه جمعیت شهرها بویژه شهرهای بزرگ کشور باعث رشد فزاینده زندگی آپارتمانی شده است. افزایش رشد جمعیت شهرها نیز سبب شده است که روز به روز، متراژ آپارتمان ها کمتر شود. به همین ترتیب آشپزخانه های خانه های آپارتمانی نیز کوچک شده اند. بسیاری از کسانی که برای سفارش ساخت کابینت با شرکت آبان تماس می گیرند، اولین جمله شان این است که کابینت برای آشپزخانه کوچک چند؟!

همین موضوع ساده نشان از این دارد که عمده جامعه شامل خود ما در آپارتمان های با متراژ متوسط زندگی می کنیم و آشپزخانه های ما نیز متراژ کوچک یا متوسط دارند. منظور از آشپزخانه کوچک، آشپزخانه ۶ متری تا ۲۰ متری است.

در این آشپزخانه ها، معمولا دست ما به عنوان کابینت ساز بسته است و باید مطابق دیوارهای آشپزخانه کابینت را طراحی و بسازیم. یعنی نمتوان برای آشپزخانه طرح متفاوتی ارائه نمود بلکه هر کس دیگری هم بخواهد کابینت ها را بسازد، مجبور است تقریبا به همان شکل کار کند.

در بین انواع کابینت های آشپزخانه، از نظر شکل و چیدمان، آشپزخانه های ال شکل (L شکل) و U شکل بسیار بیشتر هستند و این به دلیل پلان آشپزخانه هاست که عمدتا به شکلی هستند که می توان در آنها کابینت ها را L یا U اجرا نمود.

با توجه به این موضوع، ما سعی کرده ایم در این مطلب، نمونه هایی متفاوت از آشپزخانه های متفاوت که در آن ها شکل کابینت ها L است را گردآوری نماییم.

سبک دکوراسیون کابینت آشپزخانه برای آشپزخانه کوچک

موضوع بسیار مهم در انتخاب کابینت برای یک آشپزخانه کوچک این است که کابینت ها از نظر سبک و سیاق دکوراسیون به چه شکل باشند. منظور این است که بهتر است کابینت ها کلاسیک (ممبران) باشند و یا مدرن!

در جواب باید اینطور گفت که برای آشپزخانه کوچک، هر چقدر کابینت ها ساده و خلوت تر باشند، بهتر است. چرا که در یک آشپزخانه کوچک، هر شلوغی ای بیشتر به چشم می آید و سبب خواهد شد که فضا از آنچه که هست، شلوغ تر به نظر برسد.

از این رو در آشپزخانه های کوچک، بهتر است کابینت ها به سبک مدرن و ساده باشند. از جمله کابینت هایگلاس ، ام دی اف ساده و … . چرا که کابینت های مدرن معمولا ساده و به دور از هر گونه شلوغی و تزئینات هستند.

در نقطه مقابل، بهتر است کابینت ممبران و کلاسیک را در آشپزخانه کوچک استفاده نکنیم. زیرا این کابینت ها طرح ها و بافت های زیادی دارند. هر چند این منبت کاری ها و نقش و نگارها زیبا باشند، اما برای  آشپزخانه کوچک مناسب نیستند. یا اگر به کابینت های سبک ممبران و کلاسیک علاقه مند هستیم و آشپزخانه ای کوچک داریم، به سراغ ساده ترین طرح های ممکن برویم و از کارهای شلوغ بپرهیزیم.

کابینت های شلوغ در آشپزخانه کوچک، در بلند مدت سبب خستگی و دلزدگی شما خواهند شند.

اگر به طرح ها ارائه شده در گالری کابینت این قسمت دقت نمایید، خواهید دید که در آشپزخانه های کوچک عمدتا کابینت ها بسیار ساده و مدرن هستند.

برای ایجاد نشاط رنگ ها و تفاوت در کابینت های آشپزخانه ، بجای استفاده از کابینت های تک رنگ مانند کابینت سفید یا قهوه ای و …، می توان از ترکیب رنگ ها استفاده نمود. مثلا کابینت با ترکیب رنگ سفید و رنگ قهوه ای چوب.

در نهایت اینکه چنانچه در مورد انتخاب رنگ کابینت ها سوالی در ذهن دارید و یا نیاز اطلاعات بیشتر و مشاوره دارید، می توانید با ما بصورت تلفنی در تماس باشید. ما تلاش می کنیم بر اساس تجربه بهترین پیشنهاد ممکن را در اختیار شما قرار دهیم.

علاوه بر این شما می توانید جهت استعلام قیمت کابینت آشپزخانه و یا سفارش اجرا و ساخت کابینت ، با ما در تماس باشید:

۰۹۱۲-۸۸۶۶-۷۸۰

۰۹۱۲-۴۶۳۰-۳۶۵

 

شرکت کابینت آبان

طراحی و ساخت انواع کابینت آشپزخانه

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>